Apie mane

Klausimai

Kokia darbų kaina?
Įprasta pradinė svetainės kūrimo kaina - 300 € (įskaičiuojant mokesčius). Tikroji kaina nustatoma išsiaiškinus kliento reikalavimus.
Ar už tiek gaunu ir adresą su serveriu?
Jeigu pageidaujate - galiu suteikti už papildomą metinį mokestį. Dažniausiai klientus pratinu turėti savo adresą ir serverį. Pačiam klientui būna ramiau, kai jis turi viską. Žinoma, apmokau naudotis klientų zona, kad klientas esmines procedūras galėtų atlikti pats.
Kokias dar paslaugas teikiate?
Galiu jau į esamą svetainę (ne visais atvejais) įdiegti mobiliąją versiją, vedu lankomumo statistiką, galiu sutvarkyti ir "Google verslo" bei "Google Adwords"  paslaugas, tvarkau vidinį svetainės SEO, galiu pasiūlyti teksto kūrimo ir redagavimo paslaugas įmonės svetainei, jei yra poreikis, kuriu el. parduotuves.
Ar mano verslui reikia svetainės?
Žinote tik Jūs. Esu bendravęs su dešimtimis įvairių įmonių direktorių, ne visiems svetainės tereikia. Nemažai jų turi svetainę, kurioje tik surašyti rekvizitai, o pati įmonė turi dešimčių milijonų eurų apyvartą. Kartais svetainės tiesiog nereikia. Jeigu Jums jos reikia, padėsiu ją turėti.
Dėl ko verta turėti svetainę?
Ji - įmonės veidas internete. Svetainę matys "Google" (ir visos kitos) paieškos sistema, svetainės nuorodą galėsite reklamuoti ant įmonės automobilių. Tai - atskiras informacijos kanalas. Taip pat su svetaine klientai galės susikurti ir firmines pašto dėžutes pvz., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Privalumų turėti svetainę yra ir daugiau, tačiau, jei jau esate čia, matyt patys juos suprantate.
Kaip vyksta darbai?
  • išsakote viziją;
  • pasirašome sutartį;
  • sumokate avansinį mokestį;
  • kuriamas maketas;
  • korekcijos (jei reikia);
  • svetainės paleidimas;
  • likutinės sąskaitos apmokėjimas;
  • apmokymas dirbti svetaine;
  • konsultacijos ateityje.
Per kiek laiko atliekami darbai?
Apie du trečdalius laiko užtrunka dizaino kūrimas ir derinimas. Jei klientas tiksliai žino, ko nori, svetainę galima sukurti ir per keletą dienų. Dažniausiai tai trunka 2-3 savaites.
Kokius mokslus esate baigęs?
Esu baigęs Klaipėdos universiteto Ekonomikos bakalauro studijas, kuriose teko susipažinti su duomenų bazėmis, įmonių rinkodara ir išlaidų optimizavimu. Dalyvavau rinkodaros konferencijose ir elektroninės rinkoaros mokymuose. Nepaisant to, daugiausia išmokau bendradarbiaudamas su turinio kūrėjais ir kitais elektroninės rinkodaros specialistais. Baigiau ir vieno stipriausių rinkodaros specialistų Roko Golco Google reklamos mokymų kursą

viktoras kesminasSvetainių kūrimu ir elektroninės rinkodaros paslaugų teikimu užsiimu jau kurį laiką. Esu sukūręs ne tik darbus, kuriuos matote mano svetainėje, bet ir daugiau nei 50 darbų partneriams. Turiu žinių ir įgūdžių, reikalingų sukurti patogiai ir moderniai svetainei su mobiliąja versija, dėl to mano darbai nėra brangūs, tačiau po kelių metų "nesubyrės" ir savo kokybe nusileidžia tik didesnėms kontoroms, kurios sau gali leisti samdyti ekspertus. Turinio rinkodarai esu padėjęs ne vienai elektroninei parduotuvei su Google Ads, SEO ir Facebook marketing.

Tad jeigu Jūs norite neišleisti didelių sumų, bet turėti visus reikalavimus atitinkančią tikrai gerą svetainę, lauksiu Jūsų skambučio arba laiško.

 

Su šypsena
Viktoras Kesminas